Profesionální HR poradenství a rozvoj organizací a jednotlivců

REFERENCE

David je opravdový HR profesionál se schopností vcítit se do potřeb klienta a "ušít" pro něj (a sním) na míru to nejleší řešení. David byl pro mě klíčovou osobou zejména ve chvíli, kdy Inveo vyrostlo z malého startupu do společnosti s víceúrovňovým řízením, a bylo potřeba toto zohlednit ve firemní kultuře a v rozvoji manažerských kompetencí. Jeho nadhled, zkušenosti a ochota pouštět se i do nepopulárních témat pomohly mě a celému Leadership týmu tento náročný krok zvládnout. S Davidem spolupracuji dlouhodobě o to i na mých dalších projektech.

Michal Menšík, Founder & CEO, V sharp Ventures (Inveo, DoDo, Riverbit, Ydistri, Atoto)

Měl jsem možnost pracovat s Davidem, když ve skupině APS Holding v roli HR poradce vedl změnu celého systému řízení výkonu a odměňování, reorganizaci části skupiny a následně vedl projekt průzkumu angažovanosti.

David není pouze zkušený HR profesionál s více jak 15ti lety mezinárodních zkušeností, David je také "klidná síla", která dokáže vést velmi obtížný proces změny a to bez bojů a konfliktů zůčastněných stran. Naopak dokázal nastolit klidnou a přátelskou atmosféru. 

Davidovy silné stránky jsou zejména empatie a schopnost rozpoznat potřebný styl komunikace a jednání s protistranou, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Ví, kdy je potřeba zatlačit, kdy se stáhnout a přenechat řídící roli druhému, a kdy odložit diskuzi na pozdější, klidnější chvíli. S jeho prací jsme byli maximálně spokojeni a pokud potřebujete projít změnou nebo posunout Vaši společnost výše, doporučuji s ním spolupracovat

Antonin Pfleger, FCCA, Group CFO, APS Holding

David nám pomohl s doručením jednoho z nedůležitějších interních rozvojových programů zaměřených na skupinu středních manažerů v celé společnosti Brown-Forman. Na tento program jsme velmi hrdí, protože byl oceněn dvěmi externími oceněními a díky němu mají naší účastníci možnost být vystaveni prvotřídnímu rozvojové zkušenosti. Davidova očekávání na vysokou kvalitu se zcela setkaly s našimi, což David prokázal svou zpětnou vazbou na překlad programu, který ještě posunul na vyšší úroveň; díky jeho přínosu během dvoudeního zaškolení do programu (Train the trainer); a odrazila se ve skvělé zpětné vazbě, kterou jsme na něj jako externího trenéra obdrželi. Účastníci programu ocenili, že David umožnil flexibilitu během tréninku, aby účastníkům umožnil jít hlouběji do témat, která byla nejrelevantnější pro skupinu. David také obdržel pozitivní zpětnou vazbu za oživení témat praktickými příklady, relevatními příběhy a praktickými doporučeními a radami. Celkově David vytvořil přátelské, otevřené a pozitivní prostředí pro učení. Na Davida jsme neměli jakékoliv kritické nebo negativní komentáře. 

S Davidem bude spolupracovat i v budoucnosti! 

Tanja Pelny, Manager People & Organisational Development Europe & Africa, Brown Forman  

 (+420) 731 691 576